Národný týždeň manželstva

Pozývame vás na program počas Národného týždňa manželstva 2019, ktorý bude prebiehať od nedele 10. februára do nedele 17. februára.
Začíname krížovou cestou za zdravé manželstvá v Bobrove na Kalvárii, ktorá sa uskutoční v nedeľu 10. Februára o 14:00. Toto podujatie je určené nielen pre manželov, ale pre všetkých, ktorí by sa chceli pomodliť za manželstvá v rodine alebo za budúce manželstvo.
Počas týždňa môžu páry využiť rôzne zľavy v Pizzérii a reštaurácii Adamčíková a v Pizzérii Quattro. Viac informácii o zľavách nájdete na facebookovej stránke Pizzeria Quattro alebo www.pizzeriaquattro.sk, a facebookovej stránke Pizzéria Adamčíková.
V piatok bude po svätej omši v Rabči vyložená sviatosť oltárna až do polnoci. Pozývame všetkých ktorí chcú prísť rozjímať a pomodliť sa.
Program zakončíme v nedeľu 17. Februára zastávkou DUET TOUR v Rabči. O 15:00 bude v kultúrnom dome v Rabči interaktívny workshop s názvom „7 pilierov spokojného manželstva“. Podujatie je vhodné pre páry, snúbencov, manželov, ale aj jednotlivcov, ktorí majú záujem. Čaká vás workshop, hudobný program, hra DUET 2, aj dokument z manželského prostredia. Vstup na toto podujatie je zadarmo. Kvôli lepšej organizácii je potrebné si zarezervovať miesto u pani Čulovej na čísle 0905 688 618 alebo mailom na gabriela.culova@gmail.com
Viac informácií o Národnom týždne manželstva v Rabči nájdete na: https://www.facebook.com/events/2178473682406796/
Viac informácií o zastávke DUET TOUR v Rabči nájdete na: https://www.facebook.com/events/274573459887022/
Viac informácií o Národnom týždni manželstva na Slovensku nájdete na: www.ntm.sk alebo www.vztahovo.sk
 plagatntm